O firmie

O firmie

Firma PROFI DIAMENT to stabilny partner!

Firma nabierała doświadczenia przez 15 lat na rynku niemieckim współpracując z najlepszymi firmami. Dzięki tej współpracy nauczyliśmy się rzetelności, dokładności oraz fachowego podejścia.

Jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe technologie. Dbamy o jakość usługi inwestując w profesjonalny sprzęt wiodących marek specjalizujących się w naszej dziedzinie, jak Tyrolit, Hilti i Midan. Naszym atutem jest kadra fachowców, wiemy że w rekach dobrego operatora sprzętu żaden beton nam się nie oprze. Zawsze znajdziemy sposób by pozbyć się niechcianej części betonu.

Szczycimy się zaufaniem wśród Klientów, którzy chętnie polecają nas dzięki naszej rzetelności, dokładności oraz fachowemu podejściu. Zrealizowaliśmy wiele zleceń, w tym pracowaliśmy również dla znanych marek.

Więcej o nas

ciecie-scian

Technika diamentowa

Diament jest nie tylko obiektem westchnień wielu kobiet które kochają go za piękno ale również najtwardszym minerałem występującym w przyrodzie. Dzięki swoim właściwością jest stosowany przy produkcji najlepszych materiałów ściernych, segmentów używanych przy cieciu i wierceniu.

oferta-main

Technika diamentowa jedna z najlepszych, najbardziej precyzyjnych stosowanych metod przy obróbce betonu. Dzięki użyciu odpowiednich tarcz, wierteł oraz sprzętu możliwe jest ciecie i wiercenie o różnej głębokości dokonywanych pod rożnym katem, w zależności od potrzeb…

Nasze usługi

CIĘCIE BETONU

Cięcie ścian do głębokości 900mm tarczą diamentową z użyciem piły ściennej szynowej, cięcie posadzek i stropów do głębokości 400mm tarczą diamentową z użyciem piły samojezdnej, cięcie o dowolnej głębokości wykonane liną diamentową.

CIĘCIE ASFALTU

Tarczą diamentową z użyciem piły samojezdnej,

WIERCENIE W ŻELBECIE, BETONIE I ASFALCIE

Wykonujemy wiercenia do 1000 mm średnicy.

FREZOWANIE, KUCIE, GROSZKOWANIE, SZLIFOWANIE

RZETELNA OFERTA I WYKONAWSTWO

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami:

 +48 515 191 773

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy do galerii naszych realizacji, wybranych pod względem przeprowadzonych przez nas typów prac:

Enter your keyword