Technika diamentowa

Technika diamentowa

Diament jest nie tylko obiektem westchnień wielu kobiet które kochają go za piękno ale również najtwardszym minerałem występującym w przyrodzie. Dzięki swoim właściwością jest stosowany przy produkcji najlepszych materiałów ściernych, segmentów używanych przy cieciu i wierceniu.

Technika diamentowa jedna z najlepszych, najbardziej precyzyjnych stosowanych metod przy obróbce betonu. Dzięki użyciu odpowiednich tarcz, wierteł oraz sprzętu możliwe jest ciecie i wiercenie o różnej głębokości dokonywanych pod rożnym katem. w zależności od potrzeb.

Ta metoda zmniejsza oddziaływanie drgań na konstrukcje podczas wykonywania otworów technologicznych, przejść  przez siany lub stropy, które mogłyby zagrozić stabilności  konstrukcji jak i również  znacznie zmniejsza hałas w porównaniu z tradycyjnymi metodami.  Dzięki używaniu wody która  jest stosowana systemie chłodzenie jest to metoda bez pyłowa jak i również pozwala na długotrwale prace urządzenia.

Wykorzystując ta technikę  skracamy przede wszystkim  czas pracy, mamy lepszą precyzję i dokładność dokonywanych ciec, mniejszy hałas oraz  brak pyłu.

Więcej o nas

o-nas-main

O FIRMIE

Firma PROFIDIAMENT to stabilny partner! Posiadamy 15 lat doświadczenia na rynku niemieckim i polskim. Nasz sukces to profesjonalne zaplecze techniczne, liczne realizacje oraz współpraca z najlepszymi…

oferta-main

OFERTA

Realizujemy prace z zakresu cięcia, wiercenia, frezowania w betonie, betonie zbrojonym, kamieniu i innych materiałach budowlanych oraz w asfalcie. Wykonujemy także usługi z zakresu budownictwa i demontażu konstrukcji żelbetowych…

Nasze usługi

CIĘCIE BETONU

Cięcie ścian do głębokości 900mm tarczą diamentową z użyciem piły ściennej szynowej, cięcie posadzek i stropów do głębokości 400mm tarczą diamentową z użyciem piły samojezdnej, cięcie o dowolnej głębokości wykonane liną diamentową.

CIĘCIE ASFALTU

Tarczą diamentową z użyciem piły samojezdnej,

WIERCENIE W ŻELBECIE, BETONIE I ASFALCIE

Wykonujemy wiercenia do 1000 mm średnicy.

FREZOWANIE, KUCIE, GROSZKOWANIE, SZLIFOWANIE

RZETELNA OFERTA I WYKONAWSTWO

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami:

 +48 515 191 773

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy do galerii naszych realizacji, wybranych pod względem przeprowadzonych przez nas typów prac:

Enter your keyword